Online Danışmanlık Süreci Nasıl İşler?

Online psikolojik danışmanlık süreci için randevu oluşturmak için kamerayla görüşme yapabilecek yaş, asgari düzeyde teknik bilgi ve altyapı ve uzmanın çalışma alanları içerisinde (çocuk&ergen&aile) olma durumlarına uygun olma koşulu bulunmaktadır. Bu koşullara uygun olup randevu talebinde bulunan danışanlarımızdan websitemiz üzerinden kimlik ve iletişim bilgilerinizin yer aldığı kayıt formunu doldurmanız istenir. Kayıt formu oluşturulduktan sonra uzmanımız karşılıklı uygun saatlere göre randevu oluşturmak ve problem hakkında kısa bilgi almak adına sizinle telefon yoluyla iletişime geçerek ön görüşme sağlar, bu şekilde randevunuz oluşturulmuş olur.

Ön görüşme sırasında uzmanınız sizden seanslarla ve online danışmanlık süreciyle ilgili önemli bilgiler içeren bir bilgilendirilmiş onam formu gönderir, bu formu okuyarak onay vermenizi talep eder. Randevu oluşturulduktan sonra seansınızın saatinden en geç 3 saat öncesine kadar sizinle paylaşılan hesap bilgilerine ücreti yatırmanız ve uzmanımızla e-mail veya whatsapp üzerinden dekontun fotoğrafını paylaşmanız beklenir. Bu zaman içerisinde ücreti alınamamış danışanlarımızın seansı iptal edilir.

ÖNEMLİ: Sitemizde Uzm. Psikolog Gökçe Gürlek tarafından gerçekleştirilen online psikolojik danışmanlık sistemi ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sitemizde bulamadığınızı düşündüğünüz bilgilerle ilgili uzmanımızla iletişime geçebilirsiniz. Randevu taleplerinizi de sitemiz üzerinden yapmanız rica edilir. Randevu dışında kameralı görüşme yapılmamaktadır.